Sveiki atvykę į Tyrulių pagrindinės mokyklos tinklapį.  
 

 

 

Tyrulių pagrindinės mokyklos emblema

       IKIMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ

Eil.Nr

Vardas, pavardė

1.

Armandas Barakauskas

2.

Emilija Fiodorovaitė

3.

Andrėja Jablonskytė

4.

Urtė Jablonskytė

5.

Dovilė Jagminaitė

6.

Arminas Jagminas

7.

Eimantas Lapinskas

8.

Paulius Miselis

9.

Benas Naujokaitis

10.

Titas Naujokaitis

11.

Šarūnas Šulnys

12.

Viktorija Šulnytė

 Grupės auklėtoja Rima Zemlickienė

I KLASĖ

Eil.Nr

Vardas, pavardė

1.

Augustė Juškevičiūtė

2.

Grantas Juzumas

3.

Edgaras Lapinskas

4.

Paulina Mockutė

5.

Armandas Toleikis

 Grupės auklėtoja Daiva Babičienė

II KLASĖ

Eil.Nr

Vardas, pavardė

1.

Evaldas Bilius

2.

Edgaras Guseinov

3.

Džastina Mickutė

4.

Denas Savickas

5.

Žaneta Sungailaitė

6.

Matas Vėževičius

 Grupės auklėtoja Aušra Punytė

III KLASĖ

Eil.Nr

Vardas, pavardė

1.

Karolina Bačiauskaitė

2.

Gytis Babičius

3.

Saimonas Mickus

3.

Skaistė Mockutė

5.

Lukas Plačinskas

6.

Rusnė Šimkutė

7.

Matas Vaičiulis

8.

Irma Šulnytė

 Grupės auklėtoja Daiva Babičienė

IV KLASĖ

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

1.

Toma Balčiūnaitė

2.

Evelina Barakauskaitė

3.

Mantas Vaičiulis

Klasės mokytoja Aušra Punytė

 V KLASĖ

Eil.Nr

Vardas, pavardė

1.

Edvinas Čižauskas

2.

Titas Juškevičius

3.

Matas Mikšis

4.

Ramojus Vogulis

5.

Domantas Zemlickas

 Klasės mokytoja Edita Abromavičienė

VI KLASĖ

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

1.

Gerda Bačiulytė

2.

Ugnė Jasiūnaitė

3.

Gabrielė Jankauskaitė

4.

Justina Lesickytė

5.

Artūras Šulnys

Klasės mokytoja Edita Abromavičienė

VII KLASĖ

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

1.

Daiva Balčiūnaitė

2.

Rūta Plačinskaitė

3.

Arnas Sungaila

4.

Gabrielė Rešetnikovaitė

Klasės mokytoja  Angelė Antanavičiūtė

VIII KLASĖ

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

1.

Aistė Babičiūtė

2.

Gytis Balčiūnas

3.

Darius Batvenkovas

4.

Lukas Labinas

5.

Miglė Pranevičiūtė

6.

Aistė Vasiliauskaitė

Klasės auklėtoja Angelė Antanavičiutė

 XI KLASĖ 

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

1.

Lukas Bakšenskas

2.

Nerijus Bakšianskas

3.

Kornelija Barakauskaitė

4.

Miglė Mikšytė

5.

Egidijus Plačinskas

 Klasės auklėtoja Kristina Masiulienė

X KLASĖ

Eil.Nr.

Vardas, pavardė

1.

Tautvydas Bačiulis

2.

Monika Babilaitė

3.

Lukas Balčiūnas

4.

Donatas Batvenkovas

5.

Martynas Glazauskas

6.

Saimonas Jankauskas

7.

Simona Labinaitė

8.

Samanta Vaičiulytė

Klasės auklėtoja Kristina Masiulienė