Sveiki atvykę į Tyrulių pagrindinės mokyklos tinklapį.

Tyrulių pagrindinės mokyklos emblema

OLIMPIADŲ, KONKURSŲ IR VARŽYBŲ DALYVIAI

* Saulius Gedminas, Lukas Balčiūnas, Gytis Balčiūnas ir Egidijus Plačinskas 2014 m. sausio 14 d. dalyvavo Radviliškio rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių krepšinio 3x3 varžybose Baisogaloje (kūno kultūros vyresnysis mokytojas Egidijus Daknys).

* 10 klasės mokinė Rūta Remeikaitė 2014 m. vasario 13 d. dalyvavo Lietuvos mokinių Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados rajoniniame etape Radviliškyje (lietuvių kalbos vyr. mokytoja Kristina Masiulienė).

* 9 klasės mokinys Tautvydas Bačiulis 2014 m. vasario 14 d. dalyvavo Respublikiniame „Žynio“ konkurse, skirtame Lietuvos valstybės dienai paminėti, Lizdeikos gimnazijoje (istorijos vyresnioji mokytoja Svetlana Elenauskienė).

* 10 klasės mokinė Rūta Remeikaitė 2014 m. vasario 18 d. skaitė pranešimą respublikinėje mokinių konferencijoje „Žmogaus ekologija“ Šiauliuose (geografijos mokytoja Virgilija Gustienė, chemijos mokytoja metodininkė Ilona Grabauskienė).

* Miglė Mikšytė, Samanta Juzėnaitė ir Rūta Remeikaitė 2014 m. vasario 27 d. dalyvavo Radviliškio rajono 8-10 klasių mokinių dailės olimpiadoje Radviliškyje (dailės mokytoja metodininkė Genė Stugienė).

* 6 klasės mokinė Rūta Plačinskaitė 2014 m. kovo 3 d. dalyvavo Radviliškio rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje Radviliškyje (matematikos mokytoja metodininkė Erika Burneckienė).

2013 – 2014 M.M. MOKĖSI LABAI GERAI

Rūta Plačinskaitė – 6 klasė